Odkryj EBO na nowo!

Nowoczesna bankowość internetowa
dostosowana do wielkości urządzenia, z którego korzystasz!

W domu i pracy

Doskonałe rozwiązanie do tradycyjnego
korzystania z bankowości internetowej.

Gdy potrzebujesz przestrzeni

Idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących
wysokiego komfortu użytkowania.

Gdziekolwiek jesteś

Wygodne korzystanie z bankowości
w dowolnym miejscu i czasie.

Nowoczesny portal bankowości elektronicznej  zbudowany zgodnie z obowiązującymi trendami. Dzięki architekturze opartej na responsywności (RWD) pozwala na płynne korzystanie zarówno na smartfonie, tablecie jak i ekranie laptopa czy komputera stacjonarnego. Portal dopasowuje się do wielkości ekranu dowolnego urządzenia.

Do obsługi wystarczy przeglądarka internetowa, zatem nie trzeba instalować dedykowanej aplikacji, wystarczy odwiedzić stronę swojego banku i przejść proces logowania, aby móc wygodnie korzystać ze swoich produktów bankowych.​

Logika całego systemu została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić wykonywanie przelewów czy doładowań GSM. Użytkownika wita ekran z widgetami pokazującymi najistotniejsze informacje: saldo, stan środków, skrót do nowego przelewu, czy historię ostatnich operacji. Ekran startowy użytkownik może zdefiniować samemu, aby dopasować bankowość do sowich potrzeb.

Podczas logowania się po raz pierwszy z nowego urządzenia (komputer, laptop, smartfon) system prosi o uwierzytelnienie kodem SMS. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, to urządzenie zostaje dodane do „Zaufanych urządzeń” i logowanie z niego nie będzie wymagało potwierdzania kodem SMS. W każdym momencie możesz sprawdzić stan zaufanych urządzeń oraz nimi zarządzać.

W celu zmiany ustawień widoczności oraz położenia widżetu, należy przesunąć blok w odpowiednie miejsce siatki.

Nowy przelew możesz wykonać z kilku miejsc:

Z menu „zlecenia”

Widgetu „Nowy Przelew”

Historii.

EBO RWD to także większy nacisk na bezpieczeństwo. Oprócz zaszytych w samym systemie mechanizmów użytkownik może samodzielnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa.

Powiadomienia SMS to ważna część systemu, dzięki której będziesz na bieżąco informowany o zdarzeniach na Twoim koncie.

System może wysyłać do Ciebie SMS:

  • po zmianie salda rachunku. Poniżej możesz ustawić parametry powiadomień.
  • z informacją o stanie salda rachunku..
  • zalogowaniu się do bankowości, lub o nieudanej próbie zalogowania.

Powiadomienia SMS mogą generować dodatkowe koszty. Skontaktuj się ze swoim bankiem w celu poznania szczegółowych kosztów powiadomień SMS.

Filtry logowania są zaawansowanym sposobem zabezpieczenia możliwości zalogowania. Możesz określić adresy IP, z których można bądź nie można zalogować się do bankowości. Dodatkowo można określić reguły czasowe logowania. Przykładowo można ustawić dostęp tylko z IP domowego, tylko w soboty od godziny 17.00 do 18.00.

Zapytaj o EBO eBank online w Swoim Banku!!